Bierzmowanie

Bierzmowanie

Sakrament bierzmowania w naszej parafii będzie udzielany w poniedziałek, 3 czerwca 2019 r. podczas Mszy Świętej o godzinie 18:00.

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania  odbywa się dla młodzieży z klas VII, VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum oraz starszych, którzy z różnych powodów jeszcze nie przyjęli tego sakramentu.

Kandydaci do bierzmowania – klasy III gimnazjum

Na spotkanie przynosimy zrobione zadania domowe i indeksy. 

W nawiasie po nazwie grupy podano datę i godzinę spotkania, które rozpocznie się w salce parafialnej.

Grupa C1 (20.05.2019 r., godz. 16:00)

  1. Brzozowska Martyna
  2. Chorała Małgorzata
  3. Ciesielska Weronika
  4. Dworak Julia
  5. Górska  Katarzyna
  6. Hulińska Zuzanna
  7. Jankowska Daria
  8. Kubera Aleksandra
  9. Liska Zuzanna
  10. Michalak Weronika
  11. Musioł Wiktoria
  12. Nowak Natalia
  13. Owczarz Alicja
  14. Owczarz Izabela
  15. Radel Weronika
  16. Rydz Zofia
  17. Szurowska Izabela
  18. Szymkowiak Klaudia
  19. Wojciechowska Wiktoria
  20. Woźnica Marta
  21. Wolna Aleksandra

Grupa C2 (21.05.2019 r., godz. 16:00)

  1. Bebech Dawid
  2. Fetera Alan
  3. Grzelczak Stanisław
  4. Juskowiak Piotr Marcin
  5. Kmieć Alan Kacper
  6. Kowalski Bartosz
  7. Kozłowski Mateusz
  8. Kunicki Jakub
  9. Lewicki Miłosz
  10. Maruwka Bruno
  11. Pruchnik Adrian Paweł
  12. Ryczkowski Jakub
  13. Sobkowiak Bartosz
  14. Staśkiewicz Filip
  15. Suchanecki Marcin
  16. Walus Sebastian
  17. Wolny Michał

Grupa C3 (22.05.2019 r., godz. 16:00)

  1. Adamczak Maria
  2. Barteczka Marta
  3. Buczek Hanna
  4. Chuda Natalia
  5. Gertchen Iga
  6. Gościańska Olga Joanna
  7. Jankowska Dominika
  8. Kempa Aleksandra
  9. Krześniak Julia
  10. Lipowska Wiktoria
  11. Ławniczak Aleksandra
  12. Łodyga Zuzanna
  13. Mikołajczak Natalia
  14. Mróz Aleksandra
  15. Organistka Michalina
  16. Pawlicka Martyna
  17. Radojewska Patrycja Urszula
  18. Rogaczewska Agnieszka
  19. Skrzypczak Martyna
  20. Wachowiak Wiktoria
  21. Żyto Małgorzata

Grupa C4 (24.05.2019 r., godz. 16:00)

  1. Badełek Marek
  2. Buduj Mikołaj
  3. Jaróżek Natan Paweł
  4. Kuczyński Piotr
  5. Łagódka Jakub
  6. Manowiecki Kamil  
  7. Marczyński Kacper Krzysztof
  8. May Stanisław
  9. Mieczkowski Kamil Dominik
  10. Ostrowski Krzysztof
  11. Przybylski Adrian
  12. Siecla Adrian
  13. Tessmer Paweł
  14. Witek Mikołaj
  15. Wolny Aleksander
  16. Zakrzewski Jeremiasz Maciej 

Kandydaci do bierzmowania – klasy VIII

Na spotkanie przynosimy zrobione zadania domowe i indeksy. 

W nawiasie po nazwie grupy podano datę i godzinę spotkania, które rozpocznie się w salce parafialnej.

Grupa B1 (15.05.2019 r., godz. 17:00)

  1. Broczkowski Mateusz
  2. Ciemniak Maciej
  3. Dąbrowicz Alan Krzysztof
  4. Fengler Mikołaj Piotr
  5. Garbaliński Franciszek
  6. Godyla Kacper
  7. Jóska Jonasz
  8. Karkosz Kacper
  9. Olszak Piotr
  10. Rudny Patryk
  11. Ślęzak Igor
  12. Ulbin Antoni

Grupa B2 (18.05.2019 r., godz. 10:00)

  1. Bela Roksana Maria
  2. Bober Natalia Weronika
  3. Cichowlas Daria
  4. Gieruszczak Karolina Wiktoria
  5. Górczak Zuzanna
  6. Grining Jagoda Beata
  7. Jankowiak Maja Maria
  8. Kaczmarek Alicja Maria
  9. Kiszczyc Ewelina
  10. Latuszek Roksana
  11. Lisowska Sara Anna
  12. Malchrzak Agnieszka Zofia
  13. Mikołajczyk Alicja Paulina
  14. Nowak Aleksandra
  15. Pawińska Aleksandra
  16. Pieprzyk Julia Alicja
  17. Wińska Patrycja
  18. Wypych Zuzanna

Grupa B3 (17.05.2019 r., godz. 16:00)

  1. Bojek Klaudia Monika
  2. Dworniczak Katarzyna
  3. Kajak Martyna
  4. Karkosz Alicja
  5. Król Nikola
  6. Kuczyńska Lena
  7. Lisowska Klaudia Dominika
  8. Majewska Karolina
  9. Mądra Wiktoria
  10. Mruk Klaudia
  11. Piosik Sandra Katarzyna
  12. Przybylska Katarzyna Natalia
  13. Sikora Aleksandra
  14. Stachowiak Oliwia Weronika
  15. Stanek Natasza Małgorzata
  16. Szymkowiak Zuzanna Julia
  17. Wojtkowska Laura
  18. Zawieja Nadia Maria 

Grupa B4 (16.05.2019 r., godz. 16:00)

  1. Biedrowska Marta
  2. Bogdańska Wiktoria
  3. Borowicz Martyna
  4. Brzezińska Natalia
  5. Czepik Magdalena Danuta
  6. Gil Nadia Jadwiga
  7. Kwiecień Martyna
  8. Leśniak Patrycja Katarzyna
  9. Mazur Amelia Anna
  10. Miłkowska Maria Barbara
  11. Mosiek Oliwia Helena
  12. Popiołek Weronika
  13. Rybak Oliwia Kinga
  14. Samól Nikola Agnieszka
  15. Styza Sara
  16. Swaczyna Sara
  17. Szwarczyńska Katarzyna
  18. Szymkowiak Oliwia
  19. Witek Jagoda Maria
  20. Wojtaszek Oliwia Ewa
  21. Wycisk Aleksandra Maja

Grupa B5 (15.05.2019 r., godz. 16:00)

  1. Bielecki Oskar Jan
  2. Demut Maciej
  3. Demut Michał
  4. Elias Mateusz
  5. Gąsior Tomasz
  6. Grześkowiak Adrian
  7. Kędziora Dawid
  8. Konderak Oskar Mikołaj
  9. Kuczma Bartosz
  10. Kupczyński Jakub
  11. Niedźwiecki Aleksander
  12. Rudyński Michał
  13. Szkudlarek Mateusz Damian
  14. Walus Bartosz
  15. Zawieja Filip Łukasz

Grupa B6 (18.05.2019 r., godz. 13:00)

  1. Bartoszewski Szymon
  2. Boryczka Dominik
  3. Chlebowski Kacper
  4. Dym Jakub
  5. Florczyk Wiktor Michał
  6. Jasiak Adam
  7. Kasprzak Michał
  8. Kossowski Jakub
  9. Lorek Kamil Piotr
  10. Migasiewicz Jan
  11. Nadrowski Jacek
  12. Nowak Tymoteusz
  13. Pawlak Michał
  14. Puzanow Iwo Jan
  15. Sierakowski Konrad Bronisław
  16. Warczewski Jakub Łukasz

 

Zgłoszenie

we wrześniu po uprzednim ogłoszeniu w kościele.

Dokumenty potrzebne przy zgłoszeniu:

a) akt chrztu, jeśli ten sakrament był udzielony poza parafią Farną i św. Andrzeja Boboli w Rawiczu
b) wypełniony formularz do bierzmowania przekazany na spotkaniu organizacyjnym

Wszystkie spotkania odbywają się na salkach parafialnych. Uczestnictwo w nich jest obowiązkowe w trosce dobro i rozwój duchowy kandydatów do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.
Serdecznie zapraszamy!!!