Bierzmowanie

Bierzmowanie

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania  odbywa się dla młodzieży z klas VII, VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum oraz starszych, którzy z różnych powodów jeszcze nie przyjęli tego sakramentu.

Kandydaci do bierzmowania – klasy VIII

W nawiasie po nazwie grupy podano termin spotkania, które rozpocznie się w salce parafialnej o godzinie 1700.

Grupa B1 (14.12.2018 r.)

  1. Broczkowski Mateusz
  2. Ciemniak Maciej
  3. Dąbrowicz Alan Krzysztof
  4. Fengler Mikołaj Piotr
  5. Garbaliński Franciszek
  6. Godyla Kacper
  7. Jóska Jonasz
  8. Karkosz Kacper
  9. Olszak Piotr
  10. Rudny Patryk
  11. Ślęzak Igor
  12. Ulbin Antoni

Grupa B2 (14.12.2018 r.)

  1. Bela Roksana Maria
  2. Bober Natalia Weronika
  3. Bojek Klaudia Monika
  4. Cichowlas Daria
  5. Gieruszczak Karolina Wiktoria
  6. Górczak Zuzanna
  7. Jankowiak Maja Maria
  8. Kaczmarek Alicja Maria
  9. Kiszczyc Ewelina
  10. Latuszek Roksana
  11. Lisowska Sara Anna
  12. Malchrzak Agnieszka Zofia
  13. Mikołajczyk Alicja Paulina
  14. Nowak Aleksandra
  15. Pieprzyk Julia Alicja
  16. Sikora Aleksandra
  17. Wińska Patrycja
  18. Wypych Zuzanna

Grupa B3 (14.12.2018 r.)

  1. Dworniczak Katarzyna
  2. Kajak Martyna
  3. Karkosz Alicja
  4. Król Nikola
  5. Kuczyńska Lena
  6. Lisowska Klaudia Dominika
  7. Majewska Karolina
  8. Mądra Wiktoria
  9. Mruk Klaudia
  10. Piosik Sandra Katarzyna
  11. Przybylska Katarzyna Natalia
  12. Stachowiak Oliwia Weronika
  13. Stanek Natasza Małgorzata
  14. Szymkowiak Zuzanna Julia
  15. Wojtkowska Laura
  16. Zawieja Nadia Maria 

Grupa B4 (21.12.2018  r.)

  1. Biedrowska Marta
  2. Bogdańska Wiktoria
  3. Borowicz Martyna
  4. Brzezińska Natalia
  5. Czepik Magdalena Danuta
  6. Gil Nadia Jadwiga
  7. Kwiecień Martyna
  8. Leśniak Patrycja Katarzyna
  9. Mazur Amelia Anna
  10. Miłkowska Maria Barbara
  11. Mosiek Oliwia Helena
  12. Popiołek Weronika
  13. Rybak Oliwia Kinga
  14. Samól Nikola Agnieszka
  15. Styza Sara
  16. Swaczyna Sara
  17. Szwarczyńska Katarzyna
  18. Szymkowiak Oliwia
  19. Witek Jagoda Maria
  20. Wojtaszek Oliwia Ewa
  21. Wycisk Aleksandra Maja

Grupa B5 (21.12.2018 r.)

  1. Bielecki Oskar Jan
  2. Demut Maciej
  3. Demut Michał
  4. Elias Mateusz
  5. Gąsior Tomasz
  6. Grześkowiak Adrian
  7. Kędziora Dawid
  8. Konderak Oskar Mikołaj
  9. Kuczma Bartosz
  10. Kupczyński Jakub
  11. Niedźwiecki Aleksander
  12. Rudyński Michał
  13. Szkudlarek Mateusz Damian
  14. Walus Bartosz
  15. Zawieja Filip Łukasz
  16. Zellner Bartłomiej

Grupa B6 (21.12.2018 r.)

  1. Bartoszewski Szymon
  2. Boryczka Dominik
  3. Chlebowski Kacper
  4. Dym Jakub
  5. Florczyk Wiktor Michał
  6. Jasiak Adam
  7. Kasprzak Michał
  8. Kossowski Jakub
  9. Lorek Kamil Piotr
  10. Migasiewicz Jan
  11. Nadrowski Jacek
  12. Nowak Tymoteusz
  13. Pawlak Michał
  14. Puzanow Iwo Jan
  15. Sierakowski Konrad Bronisław
  16. Warczewski Jakub Łukasz

 

Zgłoszenie

we wrześniu po uprzednim ogłoszeniu w kościele.

Dokumenty potrzebne przy zgłoszeniu:

a) akt chrztu, jeśli ten sakrament był udzielony poza parafią Farną i św. Andrzeja Boboli w Rawiczu
b) wypełniony formularz do bierzmowania przekazany na spotkaniu organizacyjnym

Wszystkie spotkania odbywają się na salkach parafialnych. Uczestnictwo w nich jest obowiązkowe w trosce dobro i rozwój duchowy kandydatów do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.
Serdecznie zapraszamy!!!