Zachęcamy w Adwencie do uczynków miłości

piątek, 10 grudzień 2010

Dodane przez: x.Mateusz

• Na ołtarzu Serca Jezusowego są jeszcze „serduszka miłosierdzia”. Możemy je zabrać i zrobić paczkę dla osoby chorej lub potrzebującej. Paczki prosimy przynosić do 14 grudnia do zakrystii. Gwiazdki dołączone do serduszek zawieszamy na swojej choince.

• „Słodki podarunek” – dzieci i starsi mogą przynieść czekoladę lub inne słodycze, aby obdarować chorych i samotnych naszej parafii. Kosz na słodycze jest umieszczony przy ołtarzu NSPJ.

 

• „Wigilia dla samotnych” – Parafialny Zespół Caritas organizuje 24 XII o godz. 14.00 Wieczerzę Wigilijną dla samotnych osób z naszej parafii. Zgłoszenia osób na tę Wigilię w Biurze Parafialnym lub w zakrystii.

• „Dar serca” – do skarbony „Caritas” w kruchcie możemy złożyć ofiary na przygotowanie paczek świątecznych dla chorych i ubogich z naszej parafii oraz na organizację Wigilii dla samotnych.