Ogłoszenia duszpasterskie - 31 niedziela zwykła – 04.11.2012

sobota, 03 listopad 2012

Dodane przez: Anonim

Dziękujemy Księdzu Klerykowi Janowi za wygłoszone dzisiaj słowo. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiary na rzecz utrzymania Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.

 

Spotkanie grupy Słowa Życia dzisiaj o godz. 17.00

 

W poniedziałek w Dębnie Polskim od godz. 16.30 okazja do spowiedzi o 17.00 różaniec za zmarłych i Msza św. Imiona drogich zmarłych za, których będziemy się modlić można składać w zakrystii do różańca.

 

Kandydaci do bierzmowania kl. III gimnazjum gr. 2 ma spotkanie w poniedziałek o godz. 15.30, grupa 3  o godz. 16.15. Spotkania odbędą się w salce.

 

XI Gminny Dzień Seniora pod hasłem „Póki radość jest w nas”-odbędzie się w Domu Kultury w Rawiczu 7 listopada o godz. 16.00. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich seniorów na tę uroczystość.

 

W środę na wspólną modlitwę zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca. O 18.00 różaniec z nowenną, Msza św. i spotkanie.

 

W środę Biuro Parafialne wieczorem nieczynne. Przepraszamy

 

Ban Żywność czynny w środę. Rejestracja od godz. 12.00, wydawanie darów od 13.00

 

Spotkanie modlitewne ADS w czwartek o godz. 17.00 a następnie  Msza św. o 17.30 w intencji zmarłych członków ASD.

 

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Ziemi świętej w marcu 2013 r. Informacje i zgłoszenia u ks. Karola

 

Wymieniankiza zmarłych można składać w Biurze Parafialnym i zakrystii.

 

Za tydzień 11 listopada – Dzień Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele  farnym o godz. 11.00. Następnie złożenie kwiatów pod pomnikiem Jana Pawła II i Żołnierza Polskiego. W naszym kościele po Mszy św. wieczornej Koncert Organowyp. Krzysztofa Wilkusa organisty katedralnego z Poznania.

 

Składka w przyszłą niedzielę na budowę domu parafialnegoi prace na wieży naszego kościoła. Trwa wymiana balustrady na miejscu widokowym wieży oraz wymiana 3 okien.Polecamy te dzieła hojności parafian. Dziękujemy za wszelką ofiarność na ten cel.

 

W najnowszym Przewodniku Katolickim: Pierwszy papież dwóch imion rzecz o Janie Pawle I; Pamięć Serca dlaczego pomnik Wdzięczności w Poznaniu powinien zostać odbudowany? oraz dla smakoszy przepis na Łososia w cieście francuskim; Do nabycia również MPK oraz Ola i Jaś dla najmłodszych, kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego ( 3 zł ), oraz podręczny kalendarzyk katolicki ( 5 zł )

 

Do wieczności odszedł: + Michał Pilarczyk lat 57;Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….