Ogłoszenia duszpasterskie - Świętej Rodziny - 30 XII 2012

poniedziałek, 31 grudzień 2012

Dodane przez: Anonim

Świętej Rodziny - 30 XII  2012

1.       

Dzisiaj w niedzielę Świętej Rodziny zapraszamy na dodatkową Mszę św. o godz. 15.00 w intencji wszystkich rodzin naszej parafii. W czasie tej Eucharystii będzie błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa oraz małych dzieci.  Bezpośrednio po Mszy św. zapraszamy na wspólne kolędowanie, które poprowadzi zespół „Credo”.

 

 

2.       

Zachęcamy do przyjęcia ikony św. Rodziny do swojego domu, aby przy niej modlić się wspólnie w rodzinach.

 

 

3.       

Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy w ostatni dzień roku 2012. Msze św. o godz. 8. 00, 17.00 - za wszystkich zmarłych parafian w minionym roku  i o godz. 18.30 Msza św.  połączona z  nabożeństwem dziękczynno – przebłagalnym za 2012 rok.

 

 

4.       

W Nowy Rok  obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. jak w niedzielę. W tym dniu Mszę św. o godz. 12.15 odprawi solenizant ks. senior Mieczysław Płóciennik .

 

 

5.       

W pierwszy piątek miesiąca Msze św. o godz. 7.30, 8.00 i 18.30. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po porannej i przed wieczorną Mszą św. Adoracja NS i okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30 – 18.30;

W pierwsza sobotę miesiąca o 7.30 różaniec a po Mszy św. o godz. 8.00 medytacja biblijna. W styczniu nie będzie odwiedzin chorych.

 

 

6.       

Plan kolędy zamieszczono w gablotach  i na stronie internetowej.

 

 

7.       

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 a po niej  koncert - „Świąteczne Kolędowanie” z muzykami zespołu Deus Meus.  Składka w tym dniu przeznaczona na Krajowy Fundusz Misyjny. Na każdej Mszy św. święcenie kadzidła i kredy. Można będzie  je nabyć w kruchcie kościoła za dobrowolną ofiarę. Ofiary z tego tytułu przeznaczymy na wyjazd wakacyjny dla ministrantów i młodzieży

 

 

8.       

Msze św. w czasie kolędy o godz. 7.30, 8.00 i 18.30. Są jeszcze wolne intencje mszalne.

 

 

9.       

Do wieczności odeszli: + Marianna Kapała l.80, z ul. Konopnickiej;

+ Helena Balcerowiak l.87, z ul.  Sienkiewicza; 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …