Niedziela Miłosierdzia - 23.04.2017 roku.

sobota, 22 kwiecień 2017

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Msza św. w intencji czcicieli Miłosierdzia Bożego. Wcześniej o 14.45 koronka do Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj także rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Idźcie i głoście”. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary do puszek na pomoc dla „Syrii”.

2. Kurs Przedmałżeński od 23-28 kwietnia. Początek dzisiaj o godz. 18.30 w kościele.

3. Nie będzie w najbliższą środę modlitwy wielbienia i uzdrowienia z powodu odbywającego się kursu przedmałżeńskiego.

4. Czcicieli Bożego Miłosierdzia i św. Jana Pawła II zapraszamy w piątek na Msze św. o godz. 15.00.

5. Młodzież zapraszamy na spotkanie na polach lednickich 4 czerwca. Zapisy w biurze lub u ks. Rafała z wpłatą 40,00 zł.

6. Katecheza z dyskusją nt. Tajemnicy Miłosierdzia Bożego - w środę o 19:15 w salce.

7. Osoby wyjeżdżające na pielgrzymkę do Warszawy spotykają się w niedzielę o 11:45 na rynku. Prośba o dokonanie pozostałej wpłaty w biurze.

8. Za tydzień przed kościołem zbiórka ofiar na pokrycie kosztów leczenia Ewy – mieszkanki Rawicza, chorej na mukowiscydozę.

9. W najnowszym Przewodniku Katolickim: O św. Wojciechu, Gnieźnie i posłudze prymasa. W Gościu Niedzielnym – płyta DVD – z filmem „Zmartwychwstaly.”