5 Niedziela Wielkanocna - 14 maja 2017 roku.

sobota, 13 maj 2017

1. Uroczystość Odpustowa ku czci naszego patrona św. Andrzeja Boboli we wtorek 16 maja. Msze św. o 8.00 - po niej nabożeństwo majowe i o godz. 18.30 suma odpustowa z procesją, którą odprawi ks. proboszcz Maciej Jankowiak, który był wikariuszem w naszej parafii 25 lat temu. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w tym świętowaniu.

2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00(oprócz wtorku). W Dębnie Polskim, Masłowie i Załęczu o godz. 19.00, w Kątach o 18.30.

3. Próba sypania kwiatków dla dziewczynek przed odpustem w poniedziałek o godzinie 17.00.

4. Katecheza z dyskusją nt. Objawień Matki Bożej w Fatimie, w środę o 19:15 w salce.

5. Spotkania kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych z Gimnazjum Sierakowo we wtorek o godz. 16.00.

6. Msza św. w intencji Rawickich AMAZONEK w środę o godz. 17.30.

7. Katecheza uzupełniająca do sakramentów w piątek o godz. 19 30.

8. III Majówka Rowerowa za tydzień w niedzielę – początek o godz. 14.30 przy figurze w Dębnie Polskim, zakończenie w Kątach wspólnym nabożeństwem majowym i spotkaniem. Serdecznie zapraszamy.

9. W sobotę we farze Ks. prałat Józef Podemski odprawi Mszę św. dziękczynną w 50 rocznice święceń. Polecamy Ks. Prałata modlitwie i zapraszamy do wspólnego dziękczynienia.

10. Wyjazd na Spotkanie Młodych na Polach Lednickich 3 czerwca. Koszt wyjazdu 40 zł. Zapisy w biurze i u Ks. Wikariuszy.

11. Spotkanie dla Rodziców młodzieży przystępującej w tym roku do bierzmowania w następny poniedziałek tj. 22 maja o godz. 19:00 w kościele.

12. Spotkanie dla osób udających się na pielgrzymkę do Fatimy w piątek 9 czerwca o 19:00 w salce. Prośba o wpłatę do tego czasu pozostałej części polskich złotych (tzn. bez euro). Są jeszcze wolne miejsca.

13. W najnowszym Przewodniku Katolickim: Dlaczego objawienia z Fatimy są nadal aktualne i jakie jest ich najważniejsze przesłanie?

14. Do wieczności odeszli: + Mieczysław Walkowiak lat 80; zam. Wały Kościuszki + Marian Hamrol lat 95, zam. Skrzetuskiego; Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…