Ogłoszenia Duszpasterskie - 10 Niedziela Zwykła

sobota, 09 czerwiec 2018

Dodane przez: danielc

X Niedziela Zwykła – 10. 06. 2018r.

1.   Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w Oktawie Bożego Ciała zwłaszcza osobą niosącym baldachim, sztandary, feretrony, asyście, dziewczynkom sypiącym kwiatki, dzieciom pierwszokomunijnym, katechetkom, służbie liturgicznej, kościelnym, Panu organiście i Chórowi „Miriam”, twórcom ołtarzy, i wszystkim, którzy pomogli w organizacji tych uroczystości. Bóg zapłać.

2.    Dziękujemy za złożone ofiary na Świątynie Opatrzności Bożej

w Warszawie.

3.    Msze Św. w tym tygodniu o 8.00, 17.30 i 18.30.

4.   Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 18.00.

5.    Bank Żywności czynny w poniedziałek – wydawanie darów

od 13.00-16.00.

6.   Zbiórka uczestników pielgrzymki do Lichenia we wtorek o 6.45 na  Rynku koło WBK. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy do pielgrzymowania.

7.   We wtorek biuro parafialne nieczynne.

8.   Spotkanie przedstawicieli wszystkich grup duszpasterskich oraz Sołtysów z Załęcza, Masłowa, Kątów, Folwarku i Dębna Polskiego we wtorek o godz. 19..15 w salce parafialnej. Bardzo prosimy o obecność.

9.   We wtorek 12 czerwca o godz.. 19.30 w salce  spotkanie uczestników pielgrzymki do Chorwacji . Prosimy o uregulowanie płatności na spotkaniu.

10.  W środę nowenna w łączności z nabożeństwem czerwcowym oraz  Dzień Fatimski. Różaniec i procesja fatimska bezpośrednio po Mszy św. o 18:30.

11.  Katecheza z dyskusją nt. Kryzys wiary współczesnego człowieka w środę po nabożeństwie fatimskim ok. godz. 20:00 w salce.

12.   W czwartek o godz. 17.30 msza św. w intencji Czciciele Apostolstwa Dobrej Śmierci.

13.  W piątek o godz. 18.00 roczne wymienianki.

14.   W sobotę nowenna ku czci Św. Andrzeja Boboli  przed poranną Msza Św. i w łączności z nabożeństwem czerwcowym.

15.      W niedzielę 17 czerwca o godz. 16.00 w naszym kościele odbędzie się I Przegląd Chórów im. Władysława Walusa – „Pro Memoria”. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian. Gościć będziemy około 150 chórzystów w związku z tym prosimy

o pomoc w  upieczeniu placków - kontakt z Panem organistą.

16.   W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na remont organów. Polecamy ją ofiarności Parafian.

17.  Zapraszamy dzieci i młodzież od 8 roku życia na półkolonie parafialne w terminie 30.07 – 3.08.2018 r. Zapisy i wpłata

w biurze.

18.  Jest nowy nr miesięcznika parafialnego Uśmiech Andrzeja.

A w nim miedzy innymi artykuły o kulcie NSPJ,  św. Ignacym Loyoli, Odpuście w Dębnie Polskim oraz fotorelacje z wydarzeń parafialnych inne ciekawe artykuły. Ofiara dobrowolna na koszty druku.

19.  Polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, Gościa Niedzielnego.

20.   Do wieczności odeszli: Halina Stawecka lat 60 z Mickiewicza, Genowefa Kolibabka lat 87 z Grunwaldzkiej, Marek Swaczyna lat 66 z Scherwentkego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..

Ks. Edmund Magdziarz