Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Zwykła – 10 luty 2019r.

niedziela, 10 luty 2019

Dodane przez: danielc

V Niedziela Zwykła – 10 luty 2019r.

1.     Spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci w czwartek o godz. 17.00 różaniec i Msza św. Po Mszy Św. spotkanie w salce parafialnej.

2.    Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 19.00 w salce parafialnej.

3.    W piątek o godz. 18.00 wymienianki roczne.

4.    „Bóg Zapłać” za wszelkie ofiary złożone na tacę w ostatnim miesiącu. Zgodnie z zapowiedzią ze stycznia ukończyliśmy generalnie remont organów. Zostało jeszcze parę drobniejszych kwestii do wykonania.

Nowy kontuar i wyremontowane organy zostały poświęcone 2 lutego przez Ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego.

Ponadto zostały wykonane i powieszone dwa żyrandole – pająki, każdy na 18 żarówek oraz wieczna lampka. Do żyrandoli i wiecznej lampki została wykonana nowa instalacja elektryczna i mocowanie

z wyciągarką do zawieszenia żyrandoli i wiecznej lampki.

W dawnej zakrystii założyliśmy gniazdo siłowe o mocy 32A.

Parafia dołożyła się również do koncertu kolęd Katarzyny Cerekwickiej w wysokości 3000 zł.

Podziękowania Fundatorom: „Bóg zapłać” jednej rodzinie za ufundowanie dwóch żyrandoli, drugiej rodzinie za ufundowanie lampki wiecznej, która została przywieziona z Rzymu. Panu elektrykowi za wykonanie instalacji elektrycznej oraz Panu ślusarzowi za wykonanie mocowania z wyciągarką nad sklepieniem do żyrandoli i lampki wiecznej.

Przed nami: w najbliższym czasie musimy na rzecz firmy, która budowała probostwo przelać kwotę ponad 29 tyś złotych, która stanowiła rękojmie na rzecz gwarancji.

Składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na spłatę ostatniej raty z tytułu rękojmi na rzecz gwarancji, że budynek Probostwa został prawidłowo postawiony bez wad i parafia nie zgłasza zastrzeżeń.

5.     Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca Kobiet z Dębna Polskiego w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.

6.     Już dziś zapraszamy na Całodzienną Adorację, która w naszym kościele przypada w poniedziałek 18 lutego br.

7.     Pielgrzymów udających się do Francji zapraszamy na spotkanie

w środę o godz. 19.00 do salki parafialnej. Są jeszcze wolne miejsca.

8.     Do wieczności odeszli: Łucja Snadna lat 86, zam. Mickiewicza,

Jan Cieślak lat 68, zam. Zagłoby; Stefan Gut lat 94, zam. Masłowo.

Wieczny …

Ks. Edmund Magdziarz