INTENCJE MSZY ŚW.

sobota, 09 listopad 2019

Dodane przez: danielc

INTENCJE MSZY ŚW.

 

PONIEDZIAŁEK                              11 listopada

 

8.00

+ Stanisława, Władysław Krawczyk i za zmarłych z rodziny

   Krawczyków, Kędziorów

 

 

10.00

Za Ojczyznę

 

 

17.30

+ Irena 22 r. śm., Józef 4 r. śm. Jarzyna

 

 

18.30

+ Marian, Krystyna, Agnieszka, Walenty Juskowiak

   Antoni, Anna Organistka

 

WTOREK                                          12 listopada

 

8.00

+ Stanisław, Stanisława, Irena, Justyna Krystkowiak

 

 

17.30

+ Stanisława(k), Franciszek, Stefan, Rajmund Kaczmarek,

   Marianna, Jan, Wiesław Bartoszek

 

 

18.30

Rez.

 

ŚRODA                                             13 listopada

 

8.00

+ Stanisław, Jadwiga, Stanisław, Aleksander Lewandowscy,

   Stanisław Łuczak, Stanisław, Władysława Gejdas,

    Grażyna Wolankiewicz

 

 

17.30

+ Stanisław Pawlak, Marianna, Marcin, Ignacy Płóciennik

 

 

18.30

Czciciele Matki Bożej

1.W pewnej intencji

 

CZWARTEK                                     14 listopada

 

8.00

+ Stanisława, Michał, Maksymilian, Andrzej Kaczmarek,

    Henryk Mielcarek, Albin Niedźwiecki, Teresa Telega i za zmarłych

     z rodziny Kaczmarków i Łapaczów

 

 

17.30

Za zmarłe Członkinie Apostolstwa Dobrej Śmieci

 

 

18.30

+ Janina, Stefan Nawroccy

 

PIĄTEK                                             15 listopada

 

8.00

+ Maria Wrembel 9 r. śm.

 

 

17.30

+ Bożena Hańce

 

 

18.30

1.+ Rozalia Zjeżdżałka 1 r. śm., i za zmarłych z rodziny Grzesińskich,

       Zjeżdżałków, Janowiczów, Zgrajewskich

2.+ Andrzej Stelmaszyk 16 r. śm.

3.+ Stefania Kaźmierczak 4 r. śm. i za zmarłych z rodziny

4.+ Janusz Grűtzmacher 2 r. śm.

5.+ Jan Cieślak

5.+ Wojciech Dudziak

6.+ Jadwiga Błochowiak

7.+ Elżbieta Szymańska

8.+ Hieronim Rudyński

9.+ Urszula, Józef Schatzel

10.+ Stanisław, Anna, Tomasz Organistka, Władysława Niwczyk,

         Henryk Jędrzejak, Czesława Wolna, Zbigniew Józefiak

11.+ Marian Siebert

12.+ Antoni Zieliński

13.+ Rozalia 2 r. śm., Antoni Tumasz, Marianna, Leon Błoszyk,

        Ewa Basty

14.+ Barbara 14 r. śm., Krystyna, Zdzisław Igielscy

15.+ Leszek Wójcik

16.+ Stanisław Kaźmierski

17.+ Elżbieta Pypla

18.+ Wiktor, Jadwiga, Wiktor Szydłowscy

19.+ Halina Kempa

20.+ Jolanta Stasiak, Wanda, Bolesław, Danuta Nowak;

         Antonina, Stanisław, Aleksy Krzyżosiak; Bernard Czternasty,

          Danuta Dąbrowska

21.+  Ryszard, Waldemar Sobolewscy; Władysława, Szczepan, Krystyna,

          Elżbieta, Wanda, Antoni Cichych, Helena Nyziak i za zmarłych

          z rodziny Sobolewskich

22.+ Krystyna Flak

23.+ Teresa Karkosz

24.+ Krystyna, Roman Knop

25.+ Stanisława Wieliczko

26.+ Edmund 3 r. śm., Marek Stankiewicz, Czesław Adamski 19 r. śm.

 

SOBOTA                                          16 listopada

 

8.00

+ Antoni Wybierała, Franciszek, Helena Kowalińscy i za zmarłych z rodzin

 

 

16.00

W dniu Złotych Godów Henryka i Barbary z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, za wszystkie otrzymane łaski, wysłuchane modlitwy i za dar rodzicielstwa,  prosząc o dalsze prowadzenie drogą miłości, wiary w kolejne jubileusze oraz o zdrowie i siły na każdy dzień życia dla małżonków Henryka i Barbary i całej ich rodziny

 

 

17.00

+ Bogusława, Czesław Skiba

 

 

18.30

+ Ks. Stanisław Fołczyński, Stanisław Błaszczyk,

    Stanisław Dzieciuchowicz,  Stanisław Kotecki i za zmarłych

    z ich rodzin; Zofia Jarosz 5 r. śm

 

NIEDZIELA                             17 listopada

 

8.00

Za Parafian

 

 

9.30

Za zmarłych z rodziny Perz i Lebek

 

 

10.30

Dębno Polskie

+ Maria, Feliks, Józef i za zmarłych z rodziny Cichowlasów i Dabrowiczów

 

 

11.00

+ Pelagia 12 r. śm., Michała Życiak; Aleksander Grining i za zmarłych

   z rodziny Griningów

 

 

12.15

Rez.

 

 

18.30

+ Bogdan Skupin 4 r. śm. i za zmarłych z rodziny