Ogłoszenia Parafialne XXXII Niedziela Zwykła – 10 listopada 2019r

sobota, 09 listopad 2019

Dodane przez: danielc

XXXII Niedziela Zwykła – 10 listopada 2019r

1.    Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na remont dachu.

2.   Przy wyjściu z kościoła Panie z Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają rogale na św. Marcina. Dochód będzie przeznaczony na pomoc najuboższym z naszej parafii.

3.   Dzisiaj na Mszy św. o godz. 9.30 zostały poświęcone opłatki wigilijne, które zostaną rozniesione przez pana Daniela Ciesielskiego – organistę i pana Sławomira Perza - kościelnego do naszych domów. Panowie będą posiadać identyfikatory. Informujemy, że inne osoby nie są upoważnione do roznoszenia opłatków.

4.   Ostatnie dni modlitw za zmarłych. Wymienianki od poniedziałku do soboty o godz. 7.30 i 18.00. Roczne wymienianki w piątek

o godz. 18.00.

5.    Jutro 11 listopada przypada święto Św. Marcina oraz Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00;

o godz. 10.00 Msza św. w intencji za Ojczyznę, następne Msze św. o godz. 17.30 i 18.30. Szczególnie zapraszamy na Msze św. o godz. 10.00.

Msza św. w intencji za Ojczyznę z udziałem Władz Samorządowych Rawicza w Święto Niepodległości we farze o godz. 16.00. Po niej przemarsz do Pomnika Żołnierza Polskiego. Po oficjalnych uroczystościach Burmistrz Gminy Rawicz zaprasza na piknik

do parku przy Domu Kultury. Prosimy o wywieszenie flag.

6.    Próby chóru we wtorki i piątki o godz. 19.15. Zapraszamy nowe osoby.

7.   Apostolstwa Dobrej Śmierci zapraszamy w czwartek 14 listopada

o godz. 17.00 na  różaniec do MB Bolesnej i Msza św.

8.   Katecheza z dyskusją na temat „7 grzechów głównych – lenistwo”

w środę o godz. 19.15 w salce parafialnej

9.   W czwartek biuro parafialne nieczynne.

10. Nowenna do Św. Andrzeja Boboli w sobotę przed Mszą Św. poranną.

11.     W przyszła niedzielę przed kościołem będą zbierane ofiary

do puszek na rzecz prześladowanych w Sudanie Południowym.

12.   W niedzielę 17 listopada o godz. 16.00 w Kościele Farnym odbędzie się III Cecyliański Przegląd Chórów. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

13. Katecheza Przedmałżeńska tzw. Kurs Przedmałżeński w parafii farnej od niedzieli 17.11 do 22.11 o godz. 18.30 w kościele.

14. Na ekrany polskich kin wchodzi film „Nieplanowane” – oparty

na prawdziwej historii Abby Johnson, która kiedyś prowadziła klinikę aborcyjną, a dziś broni życia nienarodzonych dzieci. Kino „Promień” w Rawiczu organizuje projekcie filmu 16 i 17 listopada

o godz. 13.45. Zachęcamy serdecznie Parafian do obejrzenia tego filmu.

15.     Zbieramy zapisy na kalendarze z rozważaniami Ewangelii na każdy

dzień 2020 roku (mały format - 10 zł, duży format - 20 zł).

Zapisy i wpłata w zakrystii lub w biurze parafialnym.

16.     W gablotach umieszczono informacje dotyczące programów

wpierających naszych Seniorów.

17.        Do wieczności odeszła: Śp. Agnieszka Nowakowska-Wybierała

lat 45, zam. Cichońskiej. Wieczny …