Intencje Mszy Świętych 18.05.2020 - 24.05.2020 r.

sobota, 16 maj 2020

Dodane przez: danielc

INTENCJE MSZY ŚW.

 

PONIEDZIAŁEK                              18 maja

 

8.00

+ Janina, Wacław, Maria, Wawrzyn Serek

 

 

17.30

koncelebra

1.+ Pelagia, Franciszek; Marianna, Marian, Danuta

2.+ Grzegorz Staszczak

 

 

18.30

koncelebra

1. W 100 rocznice urodzin Św. Jana Pawła II

2.+ Florian, Mirosław Kaczmarek

 

WTOREK                                          19 maja

 

8.00

+ Piotr Niedbała, Marian Pomin i za zmarłych rodziców i siostry

 

 

17.30

koncelebra

1.+ Wacław Wycisk 7 r. śm., Maciej i za zmarłych rodziców i teściów,

       Rodzeństwo

2.W intencji Ojczyzny i Radia Maryja

 

 

18.30

Za dusze czyśćcowe

 

ŚRODA                                             20 maja

 

8.00

+ Józefa(k), Teodor Maćkowiak i za zmarłych z rodziny

 

 

17.30

koncelebra

1.+ Paweł Wyskiel 1 r. śm.

2.+ Agnieszka Kapała

 

 

18.30

Czciciele Matki Bożej

1.W intencji małżonków Marka i Elżbiety, którzy pragną za

    wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy podziękować

    Bogu za wspólnie  przeżyte 25 lat i za wszelkie otrzymane łaski,  

    za dar rodzicielstwa, prosząc o dalsza opiekę, Boże błogosławieństwo,

    zdrowie dla Marka i Elżbiety i całej rodziny

2. Z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie i o opiekę, dla Magdy i dziecka.

3. W 2 rocznicę urodzin Alana z podziękowaniem za wszelkie otrzymane

    łaski prosząc o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo, zdrowie na

    każdy dzień życia dla Alana i jego rodziny

4.Z podziękowaniem za sakrament święceń i z prośbą o Boże

    błogosławieństwo dla kolegów z roku.

 

CZWARTEK                                     21 maja

 

8.00

+ Robert Małecki

 

 

17.30

+ Jan, Franciszek, Antonina, Joanna, Natalia Boberów i za zmarłych

    z rodziny Boberów

 

 

 

18.30

koncelebra

1.+ Edmund Płaczek

2.+ Bolesław

PIĄTEK                                   22 maja

 

8.00

+ Ryszard, Stanisław Staśkiewicz i za zmarłych z rodziny Staśkiewiczów

 

 

17.30

koncelebra

1.+ Antoni, Zofia, Michał Pilarczyk; Wanda Nowacka

2.+ Krystyna, Czesław Mądrzak

 

 

18.30

1.+ Pelagia, Jan Łukowiak, Mirosław Depkowski

2.+ Jadwiga Błochowiak

3.+ Helena, Franciszek Stanisław Przewoźni

4.+ Kazimierz Piluński 6 r. śm. i za zmarłych z rodziny

5.+ Włodzimierz Andrzejak 4 r. śm. i za zmarłych z rodziny

       Andrzejaków i Burów

6.+ Bernard Czternasty 18 r. śm., Wanda, Danuta, Bolesław Nowak;

        Antonina, Jan Witkowiak, Jolanta Stasiak,

         Kazimierz, Jan Wachowiak, Marian Stachowiak

7.+ Anna Szymańska

8.+ Zbigniew Kasprzak

9.+ Eugeniusz Pawelec

10.+ Stefan Kaczmarek

11.+ Jerzy, Bolesław, Maria, Stefania Wasilewscy;

        Jan, Zenobia Tokarczyk

12.+ Anna, Antoni Jarosz

13.+ Franciszek, Helena Szabelkowscy;

        Mieczysław, Paulina, Władysław Kopeccy

14.+ Krzysztof Synowiec

15.+ Jan Kropaczew

16.+ Anna Urbaniak

17.+ Bolesław Tyczyński

18.+ Filip Bogdanowicz

19.+ Bogna Hababicka

 

SOBOTA                                 23 maja

 

8.00

+ Stanisław, Maria, Gertruda Lorek

 

 

17.00

koncelebra

1.+ Stanisława(k) 24 r. śm., Antoni, Maria, Zdzisław Dąbrowicz

2. rez.

 

 

18.30

+ Za zmarłych z rodziny Perzów i Lebek

 

NIEDZIELA                             24 maja

 

8.00

+ Danuta Konopka 9 r. śm. i za zmarłych z rodziny

 

 

 

9.30

+ Marianna, Antoni, Józef, Franciszka, Kacper Śliwińscy;

   Stanisława(k), Sylwester Rejek, Jadwiga, Stanisław, Andrzej Łukowiak,

   Michał Tomczak

 

 

10.30

Dębno Polskie

+ Ks. Hieronim, Stefania, Marian, Henryk, Stanisław, Adam Kowalscy;

   Zofia 25 r. śm., Józef Jadwiga Śmierzchała

 

 

11.00

 + Anna Śliwińska i za zmarłych z rodziny Śliwińskich i Pernaków

 

 

12.15

Za Parafian – CHRZEST

 

 

18.30

+ Zdzisława Budzyń, Teresa Rosa, Lucyna Iwko