Ogłoszenia Parafialne 6 Niedziela Wielkanocna - 17 maja 2020 r.

sobota, 16 maj 2020

Dodane przez: danielc

6 niedziela Wielkanocna – 17 maja 2020r.

1.    W związku z możliwością udziału większej liczby wiernych na Mszach św. zostały otwarte w kościele boczne drzwi. Przy wejściach znajdują się dozowniki do dezynfekcji rąk. Prosimy w kościele zachować 2 m odstęp

z wyjątkiem małżonków z dziećmi.

2.    Z okazji 100 rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II zapraszamy na Mszę św. dziękczynną w poniedziałek, 18 maja o godz. 18.30.

3.   W 100 rocznicę urodzin Karola Wojtyły – Św. Jana Pawła wioska Kąty zaprasza w poniedziałek 18 maja o godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i koncert online – Pieśni Maryjne w wykonaniu Arkadiusza Stasiaka. Szczegółowe informacje na plakacie.

4.    Rolników, ogrodników, sadowników i wszystkich wiernych zapraszamy na modlitwę o dobre urodzaje tzw. dni krzyżowe od poniedziałku do środy po Mszy św. wieczornej przy krzyżu przy kościele.

5.    Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo majowe z udziałem Koła Przyjaciół Radia Maryja we wtorek 19 maja o godz. 17.30.

6.    W sobotę 23 maja w Katedrze Poznańskiej Ks. Arcybiskup udzieli święceń kapłańskich 9 diakonom. Prosimy o modlitwę za nowych kapłanów i o nowe święte i liczne powołania do służby kapłańskiej.

7.   W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz dzień modlitw za Kościół

w Chinach.

8.    Dzieci, które w najbliższym czasie mają przystąpić do I Komunii św. prosimy o przychodzenie po Mszy św. po naklejkę do zakrystii.

9.    Kończymy transmitować Msze św. o godz. 8.00 od poniedziałku

do soboty. Transmitowane będą niedzielne i wieczorne nabożeństwa.

10.   W zakrystii można nabyć Przewodnik Katolicki. Cena 6 zł.

11.    Do wieczności odeszli:

Śp. Krystyna Mądrzak lat 82, zam. Masłowo;

Śp. Bolesław Tyczyński lat 89, zam. Mikołajewicza