Ogłoszenia Parafialne - I Niedziela Wielkiego Postu - 21 luty 2021 r.

sobota, 20 luty 2021

Dodane przez: danielc

I Niedziela Wielkiego Postu –21 luty 2021r.

1.   Wielki Post, to czas gorliwszej modlitwy. Zapraszamy do udziału

w nabożeństwach pasyjnych.;

·      Koronka do Bożego Miłosierdzia przez cały Wielki Post od poniedziałku do soboty o godz. 18.20, w niedzielę o 14:50.

·      Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.00, a po nich dodatkowa Msza św. ok. godz. 15.35, w Dębnie Polskim o godz. 10.15.

·      Droga Krzyżowa w piątki po Mszach Świętych o 8:00 i 18:30, dla dzieci o 17.00;  w kaplicy w Dębnie Polskim o 18.00.

2.    Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele codziennie od rana do wieczora. Zapraszamy do nawiedzania kościoła w ciągu dnia.

3.    Biuro Parafialne będzie nieczynne w środę po południu oraz

w czwartek.

4.    Za tydzień przypada Dzień Modlitw, Postu i Solidarności

z Misjonarzami. Przed kościołem  w najbliższą sobotę i niedzielę

zbiórka ofiar do puszek na dzieło pomocy „Ad Gentes”.

5.    Istnieje możliwość przekazania 1% podatku na cele pożytku publicznego na Radio Maryja i Telewizję Trwam. Ze stolika przy wyjściu z kościoła można zabrać PIT-OP wypełnić go i złożyć

w Urzędzie Skarbowym. Prosimy o to szczególnie osoby starsze, którym Radio Maryja i Telewizja Trwam pomaga w modlitwie,

przybliża sprawy religijne, kościelne i problemy społeczne.

6.    Bóg zapłać Rodzinom, które złożył ofiary na daninę i kościół. Koperty na daninę znajdują się na stoliku oraz na murkach oddzielających nawę główną od bocznych naw. Pragniemy przypomnieć, że w tym roku mamy zamiar odnowić całą elewację kościoła łącznie z wieżą kościoła.

7.    Do wieczności odszedł:

Śp. Leszek Cichy, lat 81, zam. Mikołajewicz